גרוב אולפני הקלטה, חדרי חזרות ולימוד נגינה

ציוד חדש בגרוב
מגבר גיטרה mesa boogie dual rectifier
מערכת תופים pearl masters custom

כל סוגי ההקלטות ב100 ש"ח לשעה בלבד
הקלטת לייב לערוצים , הקלטת תופים, העלאות, מיקסים ועריכות
 
 
 
 

תיקון כלי נגינה במעבדה מקצועית

 
 

כל מוזיקאי ודאי מכיר את כאב הלב הנוראי שתוקף אותו כאשר כלי הנגינה שלו חדל מלתפקד כרגיל... זה קורה לטובים ביותר, וכנראה שבנושא הזה אין יותר מדי מה לעשות.

כמו כל כלי עבודה, גם כלי הנגינה שלנו נשחקים ודורשים אחזקה שוטפת. אולם, אולי בשונה מכלי עבודה של אנשי מקצוע אחרים, לכלי הנגינה שלנו יש ערך סנטימנטלי נוסף ומאוד מכריע. ולכן חשוב מאוד להכיר באופציות הקיימות לפני שמשלימים עם העובדה שצריך לזרוק את הכלי האהוב שלנו לפח ולהחליפו בצעצוע חדש.

תיקון כלי נגינה הוא דבר מבורך שקיים בשוק, וזוהי אופציה מצויינת שנותנת לכלי שלכם עוד כמה שנים טובות לחיות ולבעוט.

 

תיקון כלי נגינה- מה ניתן לתקן?

ישנם כלי נגינה שנוטים להתקלקל יותר מהר, ביניהם ניתן למצוא מקלדות אלקטרוניות (סינתיסייזרים), גיטרות חשמליות והציוד הנלווה להם (מגברים, פדאלים וכו'..). אין זה אומר שכלי נגינה אחרים לא מתקלקלים, אבל לרוב ציוד כמו גיטרות אקוסטיות וקלאסיות ימצאו את עצמם במעבדה בגלל שבירות או חתכים בעץ, או דברים שקשורים במיתרים שלהם, פחות בגלל שחיקה (כפי שקורה לכלים חשמליים). במקרים של כלי נגינה מן הסוג הזה, יש לבחון כל מקרה לגופו, לכן צריך להגיע למעבדת תיקון כלי נגינה ולתת לאיש מקצוע לאבחן את הבעיה והאם ניתן לטפל בה.

 

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות הוא התחום השכיח ביותר בתחום תיקוני כלי הנגינה. לכן בכל מעבדת תיקוני כלי נגינה חייב שיהיה אדם שמתמחה בתיקונים לגיטרות.

במעבדת התיקונים של אולפני GROOVE, מציעים שירות מקצועי שניתן על ידי טובי ההנדסאים בתחום. תוכלו לנשום לרווחה כאשר תפקידו את הציוד שלכם במעבדת התיקון שלנו, ולקבלו מתוקן ומוכן לתת בראש.

 

 

טלפונים לתאום למידע על תיקון כלי נגינה וציוד הגברה : יהודה  5970977 - 050

 

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר