גרוב אולפני הקלטה, חדרי חזרות ולימוד נגינה

ציוד חדש בגרוב
מגבר גיטרה mesa boogie dual rectifier
מערכת תופים pearl masters custom

כל סוגי ההקלטות ב100 ש"ח לשעה בלבד
הקלטת לייב לערוצים , הקלטת תופים, העלאות, מיקסים ועריכות
 
 
 
 

קריוקי- הפעלה לכל מסיבה

 
 

 קריוקי כבר מזמן הפך לתופעה מדבקת, הפושטת בקרב כל שכבות האוכלוסיה, בכל שכבות הגילאים, החל מילדים בבית הספר היסודי ועד לגמלאים בפנסיה, כאשר השירים המוקרנים על גבי המסך מותאמים לגיל המזמרים. 

מפעיל קריוקי מנוסה יוכל להרים לכם את מסיבה ליום הולדת, את מסיבת הגיוס, האירוסין, מסיבת רווקים, או סתם מפגש בין חברים, פשוט כי בא לנו לשמוח קצת.

מדוע כדאי לבחור מפעיל קריוקי

כדי להבין את מגפת קריוקי לאירועים שפשטה במחוזותינו, צריך אולי לחזור אחורה, לימי "כוכב נולד- לא נפסיק לשיר", הלא היא "כוכב נולד" הקדמונית, שכבר הפסיקה לחגוג עשור להווסדה, כאשר אז, בשנת 2002, אסף אשטר הוא זה אשר תפקד על תקן מפעיל קריוקי לכלל המשפחה ועם ישראל. כיום, מפעיל קריוקי מנוסה יגיע אליכם על כל ציודיו, ויתאים את תכנית השירים בהתאם לגיל החוגגים, האירוע עצמו, כאשר באמתחתו מבחר עשיר ומגוון של שירים ומנגינות, ללא מילים ועם מנגינה בלבד כמובן.
נכון, אתם יכולים להרים את מסיבת הקריוקי שלכם  לבד, אבל מפעיל קריוקי יחסוך ממכם את כל כאב הראש הכרוך בהכנות, כגון השכרת הציוד, אשר עולה לא מעט, או קנייתו. הרמת המסך ההקרנה, חיבורים למערכת, מיקרופון תקין, הכנת השירים עצמם, כל אלה ועוד,
מפעיל קריוקי יוכל לדאוג להם, כאשר מן הסתם גם יפרק את כל העסק בגמר המסיבה, ומי יודע מתי היא עשויה להגמר, כי מסיבה טובה, גם מסיבת קריוקי, עשויה להגמר בשעות הקטנות של הלילה, וכמה שהיא נגמרת מאוחר יותר, הרי זה משובח. עוד יתרונות אשר מפעיל קריוקי עשוי להביא למסיבה שלכם, היא הניסיון באווירה.

כיצד מפעיל קריוקי משבח את המסיבה?

אווירת קריוקי היא ייחודית, היא מקרבת אנשים, מפעיל קריוקי מנוסה לא ייגרום וידרבן את החוגגים לשיר ולזייף בלא מבוכה, פשוט כי אווירת קריוקי היא שמחה ונטולת אגו. אף אחד אינו מעוניין באמת להפגין יכולות שירה מרשימות, אף שלא פעם מתגלים החברים הקרובים שלנו כזמרים מוכשרים, אך למעשה רובנו איננו זמירים עם קול ערב במיוחד, אלא אנשים מן השורה שפשוט רוצים לשמוח ולשכוח מצרות היום. מפעיל קריוקי מנוסה יגרום לכם להשתחרר מ"הלא נעים" ומה"עזוב, פאדיחה". פשוט כי כיף לשיר, גם מול אנשים שאיננו מכירים, בעיקר אם מפעיל קריוקי יודע את עבודתו ועושה אותה נאמנה, הוא יידע לשחרר את גם את החוגג המעונב ביותר, אולי בעזרת כמה לגימות מבירה או דרינק אחד (חשוב לשתות באחריות כמובן) אבל בסוף, כולנו יכולים להשתחרר מהעכבות שלנו, בין אם בקרב חברים קרובים ובין אם בחברת קולגות מהעבודה, אין כמו שירה בקולי קולות כדי לקרב ולגבש בין חברים, גם אם מדובר בשירה צרודה, או בקולות של זמירים מחוננים. ים תיכוני, שירה עברית קלאסית, קלאסיקות מהעבר, דיסקו מתרפק משנות הנעורים שלנו, הלכ תופס כדי להפוך את מסיבת הקריוקי שלנו להצלחה מסחררת, שכולם יזכרו עוד תקופה ארוכה, כאשר תמונות שלנו, מביכות יותר או פחות, ואולי גם סרטונים לא מעטים יעטרו את הפייסבוק שלנו למען היזכרון המתוק שלנו, הגיבוש והנוסטלגיה שלנו, כאשר כולנו נשיר את "ים השיבולים" מול ים של חברים צוחקים ושמחים.
אל תשכחו- כאשר מדובר בהצחלת המסיבה שלכם, אל תנסו ללכת סחור-סחור, התקשרו למפעיל קריוקי, הוא כבר ידאג להצלחת המסיבה שלכם, ויחסוך ממכם כאב ראש לא קטן, ובעיקר ידאג להפעיל את החברים והאורחים שלכם כמו שרק מפעיל קריוקי מנוסה יודע לעשות. אז למה להתאמץ אם השוק מציע לכם איש מקצוע שגם יקפל את הציוד וישחרר אתכם מכל הדאגה שבארגון הלוגיסטי? פשוט הרימו טלפון למפעיל קריוקי, ואתם, אתם פשוט תהנו עם האורחים שלכם.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר