ציוד חדש בגרוב
מגבר גיטרה mesa boogie dual rectifier
מערכת תופים pearl masters custom

כל סוגי ההקלטות ב100 ש"ח לשעה בלבד
הקלטת לייב לערוצים , הקלטת תופים, העלאות, מיקסים ועריכות
 
 

מדוע חדר חזרות חשוב לקידום הלהקה

 
 

חדרי חזרות נועדו לתת מענה ללהקות ומוזיקאים שצריכים מקום להתאמן בו. החדרים צריכים להיות בעלי ציוד מקצועי אשר יוכל לשרת את המוזיקאים וגם יחסוך מהם מאמץ מיותר בסחיבת ציוד, כמו: מגברים, מוניטורים, מערכת תופים, מיקרופונים וסטנדים למיקרופונים, סטנדים לתווים, מיקסר בעל כמה ערוצים. ציוד נוסף שקיים בחדרי חזרות יכול לתת לו יתרון משמעותי על פני חדרי החזרות אחרים. עוד אלמנט חשוב בחדר חזרות יהיה החלל האקוסטי, אשר יוכל לספק גם תנאי סאונד טובים וגם שימנע 'פידבקים' (FeedBack) מיותרים שיפריעו לזרימת החזרה.


חשיבות חדר חזרות ללהקות

כאשר אנו רואים סרטים על להקות נושנות נראה כי לכולם היה גראג' פרטי בבית  שבמקום לשרת כמקום חנייה למכונית, הם שירתו את הלהקות הצעירות שעמדו לפרוץ לבמות הגדולות ברחבי העולם. אולם חשוב להבין כי אלו מיתוסים שצריך לנפץ. להקה צריכה חלל ראוי בכדי לעשות בו חזרות מבלי להתעכב על בעיות טכניות שנוצרות בהרבה מקרים כתוצאה ממקום לא מקצועי. ממש בגלל זה  כל אולפן הקלטות שמכבד את עצמו מקים גם חדר חזרות בשביל לתת מענה לצורך זה.


אולפן הקלטות

בחירת חדר חזרות הוא נושא קריטי ללהקות מבוססות. חשוב מאוד להתעכב על הנושא הזה בכדי לחסוך לאחר מכן בנושאים בוערים כמו הקלטות סינגלים ואלבומים. אולפני GROOVE נותנים מענה לכלל הנושאים הבוערים ללהקות ומוזיקאים. באולפני GROOVE  תוכלו לקבל שירות מקצועי ואדיב מאנשי מקצוע מנוסים בתחום המוזיקה והסאונד, בנוסף לחדרי חזרות מאובזרים בעלי אקוסטיקה מדהימה. כאשר תחליטו לעלות שלב ולהקליט את הסינגל או האלבום שלכם, כבר יכירו אתכם במקום וישמחו להכניס אתכם גם לאולפן הקלטות המקצועי שקיים בו. כך תוכלו לחסוך זמן וריצות בחיפוש אחר מקום ש'מבין אתכם' ומכיר את ה'גרוב' שלכם.

 

לנוחותכם, תוכלו לצפות בלוח זמנים מעודכן, כדי לתכנן את החזרה/הקלטה הבאה שלכם. (יש לודא טלפונית עדכונים אחרונים).  טלפונים לתאום חדר חזרות: יהודה 5970977 - 050 

 

 

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 
 

עין חי 11, כפר מלל (הוד השרון)
נייד: 5970977 - 050
אימייל - 
groovecenter@gmail.com

לדף הפייסבוק שלנו לחץ כאן