ציוד חדש בגרוב
מגבר גיטרה mesa boogie dual rectifier
מערכת תופים pearl masters custom

כל סוגי ההקלטות ב100 ש"ח לשעה בלבד
הקלטת לייב לערוצים , הקלטת תופים, העלאות, מיקסים ועריכות
 
 

חדר חזרות במרכז הארץ

 
 

מוזיקאים רבים אינם יודעים היכן כדאי לערוך את החזרות שלהם, ואז הם מוצאים את עצמם מתרוצצים בין חדרי חזרות ומנסים לשריין לעצמם קוביית זמן פנויה במקומות שונים. למצוא אולפן חזרות במרכז מקצועי ואמין, שהלו"ז שלו אינו מפוצץ, מסתבר שזו לא משימה כל כך פשוטה.  ואם זה לא מספיק, ברוב המקרים להקות מתקשות למצוא זמן לעשות חזרות מלכתחילה מאחר ולרוב , חברי הלהקה עוסקים גם בדברים אחרים מעבר ללהקה עצמה. עם זאת חשוב להבין כי למצוא מקום נעים לערוך בו חזרות במרכז לא צריך להוסיף לכאב הראש, אלא להפך, לפתור אתכם ממנו בכדי שתוכלו להנות מן היצירה.

אז איפה ניתן לעשות חזרות במרכז?

 
 

אולפני GROOVE מזמינים אתכם להיות חלק מהחוויה הייחודית שאולפן ההקלטות שלנו מציע למוזיקאים.

המקום הוקם בראש ובראשונה בכדי לתת מענה לכלל הצרכים של המוזיקאי ולאגד את הכל במקום אחד, כל זאת ממש בכדי לחסוך את כל הריצות ממקום אחד למשנהו.

באולפנים שלנו ניתן למצוא שני חדרי חזרות מאובזרים ומקצועיים בעלי חלל אקוסטי נקי ונעים לאוזן. בנוסף לכך כאשר תחליטו שהגיעה העת, תשמחו לדעת שבמקום יש אולפן הקלטות מקצועי ופעיל שישמח להקליט את החומרים שלכם.

אולפנים במרכז – נגיש ונח

אם רוב חדרי החזרות עדין דורשים מכם לצלצל ולשריין את 'קוביית הזמן ' הנוחה לכם לחזרה, באולפני GROOVE כבר התקדמו לקראתכם. תוכלו להכנס לאתר ושם להתעדכן בלוח הזמנים של כל האולפנים, לאחר שתבחרו לעצמכם את הזמן הרצוי בהתאם ללוח המפורסם, תוכלו ליצור קשר ולשריין לעצמכם את הזמן הרצוי.

 

 

לנוחותכם, תוכלו לצפות בלוח זמנים מעודכן, כדי לתכנן את החזרה/הקלטה הבאה שלכם. (יש לודא טלפונית עדכונים אחרונים). טלפונים לתאום חדר חזרות: 5970977 - 050

 

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 
 

עין חי 11, כפר מלל (הוד השרון)
נייד: 5970977 - 050
אימייל - 
groovecenter@gmail.com

לדף הפייסבוק שלנו לחץ כאן