גרוב אולפני הקלטה, חדרי חזרות ולימוד נגינה

ציוד חדש בגרוב
מגבר גיטרה mesa boogie dual rectifier
מערכת תופים pearl masters custom

כל סוגי ההקלטות ב100 ש"ח לשעה בלבד
הקלטת לייב לערוצים , הקלטת תופים, העלאות, מיקסים ועריכות
 
 
 
 

אולפן הקלטות

 
 
מי שעוסק במוזיקה יודע ומכיר לא מעט אולפני הקלטות. לא כל אולפני ההקלטות מתעסקים עם כרישים מוזיקליים כמו שלמה ארצי ויש להפריד בין אולפני הקלטות פשוטים ובסיסיים המאפשרים הקלטת פרטיות של אירועים או חובבים לבין אולפני הקלטות שעוסקות במוזיקה מסחרית מקצועית.
 
כך או כך אם אתם זקוקים לאולפן כדי להקליט את הלהיט הגדול הבא או רוצים להכין שיר לכבוד בת המצווה של הילדה אתם זקוקים לאולפן רציני, עם סאונד מצויין ואנשי מקצוע רציניים שיצליחו להוציא מכם את המיטב.
 

אולפני הקלטות, למה ואיך

אם אתם מוזיקאים בנשמה ורוצים להקליט כבר את היצירות עליהם אתם עובדים בשנים האחרונות יגיע השלב בו אתם תבחנו אולפני הקלטות שונים עד שתמצאו את האחד שמתאים לכם מבחינת המיקום, הסאונד ואפילו האווירה.
 
איך תעשו את התהליך הזה בצורה הטובה ביותר, כדאי שתתחילו בלהקשיב לטיפים של חברים מוסיקאים אחרים על אולפני הקלטות איכותיים. אלו אמנם יעלו לכם הרבה כסף אך לפעמים ההשקעה תהיה מאד כדאית ותאפשר לכם להעלות את רמת ההקלטה והביצוע לגבהים חדשים. אחרי שבחרתם מגיע השלב החשוב ביותר והוא הפקת המוזיקה, העיבוד וההקלטות כמובן.
 

שירותים נוספים באגף אולפני ההקלטות

אולפנים לא נועדו להקלטה בלבד, כיום רוב אולפני ההקלטות יציעו לכם שירותים נוספים מתחום במוזיקה כמו סטאפ לגיטרה למשל. סטאפ לגיטרה או בעברית כיוון מחודש יביא את הגיטרה שלכם להבריק שוב. סטאפ כללי כמו החלפת מיתרים כיוון אוקטבות וכדומה או סטאפ פשוט כמו ניקוי יסודי לרענון. הגיטרה שלכם זקוקה לשירות הזה מדי פעם, אל תזניחו אותה.
 
 
חדרי חזרות, אולפן הקלטות, שיעורי מוסיקה, תיקונים וכיוונים והכל במקום אחד. 
 
לנוחותכם, תוכלו לצפות בלוח זמנים מעודכן לחזרות או הקלטות אולפן ב"גרוב" , כדי לתכנן את החזרה/הקלטה הבאה שלכם. 
טלפונים לתאום חדר חזרות: יהודה             5970977 - 050       
 
 
 
 
 
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר